BITCOIN WYGLŠDA PRAWIE DOKŁADNIE TAK SAMO JAK PRZED WYBUCHEM W LATACH 2016-2017.

Bitcoin widział silne odwrócenie w ciągu ostatnich kilku dni po tym jak został ponownie odrzucony na 12.000 dolarów.

Wiodąca krypto waluta obecnie handluje za 10,500$, handlując na kluczowych poziomach technicznych.
BTC nie umieściła jeszcze znaczącego zamknięcia powyżej lub poniżej tych kluczowych poziomów, ale inwestorzy bacznie obserwują wykresy.

Jeden z analityków twierdzi, że niedawna słabość Bitcoin Billionaire jest w rzeczywistości taka sama jak na kursie.
Zauważa on, że z perspektywy makro, BTC w rzeczywistości wygląda podobnie, jak wtedy, gdy rozpoczął się wykładniczy rajd w latach 2016-2017.

Jest to zgodne z szeregiem analityków, którzy twierdzą, że Bitcoin pozostaje w dobrym miejscu w makro perspektywie czasowej, pomimo niedawnej słabości.

BITCOIN MOŻE WKRÓTCE WZROSNĄĆ, JEŚLI HISTORIA SIĘ POWTÓRZY

Bitcoin jest zagruntowany, aby rozpocząć makro rajd stąd, jeśli historia się powtarza, niedawna analiza przez kryptochirurga wskazuje.

Chartista podzielił się poniższym wykresem 3 września. Pokazuje on, że BTC ma zamiar odbić się od głównego trendu spadkowego z 20.000 dolarów wszech czasów.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Chociaż nie są one identyczne same w sobie, BTC zakończyło podobny test na początku poprzedniego przejazdu byków, w którym powtórzyło opór 1.300 $ wszech czasów jako wsparcie, zanim zdążyło się podnieść.

Jeśli historia się powtórzy, BTC nie rozpocznie swojego biegu byków po wydrukowaniu czystego odbicia od aktualnego poziomu cen:

„BTC tygodniowo: 2015 -vs- 2020. „BTC tygodniowo: Powrót do linii trendu zniżkowego. Po udanym reteście w 2015 roku, BTC wystartowało 8,000% do ATH w grudniu 2017 roku. Głupi chmiel?“

Wykres makro akcji cenowej Bitcoin’a z analizą fraktalną wykonaną przez kryptohandlowca i chartystę „Nunya Bizniz“ (@Pladizow na Twitterze). Wykres z TradingView.com

NIE DO KOŃCA MAŁO PRAWDOPODOBNE: STRUKTURA MAKRO WYKRESU BTC POZOSTAJE BYCZA

Potwierdzeniem tego uczucia, że BTC znajduje się na skraju makrowzrostu, są inne analizy makro akcji cenowej kryptokurwaluty.

Jeden z traderów podzielił się ostatnio tym wykresem poniżej. Pokazuje on, że ostatnia akcja cenowa Bitcoin’a jest w rzeczywistości wyraźnym ponownym testem poziomu wsparcia makro, a nie niedźwiedzią awarią, jak wielu z nich zauważyło:

„Finansowanie $BTC i indeks premium osiągnęły najniższy poziom od 19 marca wczoraj… Z tym wyjątkiem, że tym razem testujemy wieloletni poziom S/R z potwierdzonym byczym załamaniem w MS aż do miesięcznego wykresu…“.

Wykres makro akcji cenowej Bitcoin’a z analizą przez firmę crypto trader HornHairs (@CryptoHornHairs na Twitterze). Wykres z TradingView.com
Podstawy branży pozostają pozytywne. Po pierwsze, Fidelity Investments niedawno ujawniło, że rozpoczęło prace nad funduszem Bitcoin skoncentrowanym na oferowaniu ekspozycji BTC klientom instytucjonalnym.